Eelised
Enimlevinud maapealsed ja maa-alused infrastruktuurilahendused
Zero Terrain
kui maa-alune majanduslik klaster
Zero Terraini projekte on võimalik tulevikus arendada mitte ainult salvestitena, vaid terve infrastruktuurina, mis võimaldab mitme sektori koostoimet ja seeläbi tugevdab ettevõtete konkurentsivõimet. Kontseptsioon võimaldab ettevõtetel madalate kuludega maa alla rajada andmekeskusi, maa-aluseid farme, kaevandusi, varjendeid, gaasi- või muid vedelikureservuaare ja sõjaväelisi ruume.
Miks Zero Terrain?
1 / UUED PIIRKONNAD
Zero Terrain kontseptsioon põhineb traditsioonilisel vesisalvestustehnoloogial ja võimaldab suuremahulisi salvesteid ehitada piirkondadesse, kus varasemalt tasase maapinna tõttu võimalik polnud.
2 / VÄIKE KESKKONNA JALAJÄLG
Zero Terrain vesisalvestitel on väike keskkonna jalajälg ent me oleme efektiivsed CO2 heitgaaside vähendamisel: iga Paldiski vesisalvestis salvestatud MWh taastuvenergiat aitab vältida 450 kg süsinikuemissioonide tootmist.
Samuti ei kasuta me kriitilisi mineraale ega toorained, mis seaks meid sõltuvusse rahvusvahelistest tarneahelatest.
3 / MODULAARSUS
Zero Terrain võimaldab modulaarse disaini tõttu suuremat salvestusmahtu väiksemate kuludega kui mistahes olemasolev alternatiiv.
4 / KESKKONNASÕBRALIK
Zero Terrain on viis vähendada süsinikdioksiidi heitkogused.
5 / TÄIENDAB TAASTUVENERGIAT
Zero Terrain parandab tuule- ja päikeseprojektide teostatavust.
ZERO TERRAIN – VÄLJA TÖÖTATUD EESTIS
Zero Terrain lahendus töötati välja Eestis, kasutades maailma juhtivate inseneritehnoloogiliste ettevõtete teadmisi. Selle juhtideks on energiasektoris suurte kogemustega eksperdid ja tippinseneride meeskond.
Zero Terraini esimene projekt „Energiasalv“ on kavandatud Paldiskisse Eestisse. Projekt on olnud arenduses 13 aastat, sellele on antud ehitusluba ning ehitusega on plaanis alustada 2025. aastal.
Energiavarustuse probleemide lahendamiseks, ärivõimaluste selgitamiseks või konkurentsivõime parandamiseks võtke ühendust aadressil international@zeroterrain.com.