Tehnoloogia

MIS ON ZERO TERRAIN?

VESISALVESTI
Zero Terrain on pump-hüdro vesisalvesti tehnoloogia, mis võimaldab suuremahulist vesisalvestit ehitada piirkondadesse, kus see varem tasase maapinna tõttu võimalik polnud.   Pump-hüdro vesisalvesti on kõige arenenum ja soodsaim pikaajaline ja suuremahuline salvestustehnoloogia, mis aitab tasakaalustada elektrisüsteemi ja võimaldab üleminekut fossiilkütustel põhinevalt majanduselt taastuvenergia põhisele.   Traditsiooniliste vesisalvestite puhul on väljakutseks sõltuvus mägistest piirkondadest.   Zero Terrain tehnoloogia võimaldab suuremahulist vesisalvestit ehitada sinna, kus see varem tasase maapinna tõttu võimalik polnud. Zero Terrain tehnoloogia puhul paigutatakse alumised reservuaarid  soodsa geoloogiaga maakoore sisse ja jaamade ülemiste reservuaaridena kasutatakse pinnaveekogusid.
Soodne, puhas ja turvaline energia

Zero Terrain tehnoloogia aitab energiasüsteemil toime tulla taastuvenergia juhuslike kõikumistega, suurendab varustuskindlust ja energiajulgeolekut, tagades stabiilsema ja usaldusväärsema elektrivarustuse.

MIS ON VESISALVESTI?

VESISALVESTI ON SUUR AKU

Vesisalvesti võimaldab toodetud energiat hoiustada ja tarbida soodsat ja puhast elektrit ka siis, kui tuul ei puhu ja päike ei paista.

 

Vesisalvesti aitab  integreerida taastuvenergiaallikaid, nagu tuul ja päike. Selle suur maht, pikk salvestusperiood, kõrge efektiivsus ja suhteliselt madal töökulu ühiku kohta energias annavad elektrisüsteemile mitmesuguseid eeliseid.

PROJEKTID KOOSNEVAD:

MIS ON ZERO TERRAIN LAHENDUSE EELISED?

Zero Terrain tehnoloogia võimaldab suuremahulist vesisalvestit ehitada piirkondadesse, kus see varem tasase maa tõttu võimalik polnud.

Pealkiri

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit.

 

Integer efficitur condimentum ipsum, id porta lacus vestibulum et. Aenean quam nisi, consectetur ut feugiat non, dignissim fringilla velit. Etiam vitae dictum dolor. Nullam interdum, neque vehicula accumsan fringilla, orci libero fringilla sem, vel eleifend sapien tortor vel nisi. Ut ornare nibh at gravida vestibulum. Interdum et malesuada fames ac ante ipsum primis in faucibus. Praesent porttitor risus sit amet nisi molestie molestie. Sed lobortis, risus eget elementum mattis, orci neque congue libero, at egestas est purus in massa. Donec at mi condimentum, mollis dolor ut, pellentesque urna. Suspendisse potenti.