Juhtkond

Investorid

Zero Terrain investorid on jätkusuutliku energiarevolutsiooni edendamisele pühendunud ja toetavad tipptasemel tehnoloogiaid ning projekte, mis kasutavad taastuvate energiaallikate jõudu. Oleme kindlad, et üheskoos kujundame meie planeedi jaoks helgemat ja puhtamat tulevikku, üks investeering korraga.

SUNLY

Sunly planeerib, arendab, ehitab ja opereerib taastuvelektrijaamu ning me katab kogu tsükli ideest kuni rohelise elektri müügini. Sunly taastuvenergiaportfellis on kavandamisel ja arenduses päikese- ja tuuleprojekte 26,5 GW mahus. Sunly ehitab jätkusuutlikku tulevikku heade keskkonna-, sotsiaalsete ja juhtimistavade kaudu. Sunly võtab oma ärimudelis ja strateegilistes otsustes arvesse jätkusuutlikku ja vastutustundlikku lähenemist keskkonna-, sotsiaal- ja juhtimise aspektides ehk ESG raamistikku.

ALEXELA

Tootes ringmajanduse põhimõttel kliimanegatiivset kütust biometaani, arendades gaasiterminale ning rajades Paldiskisse Energiasalve on Alexela rohelise energia teerajaja. Alexela arendab jätkusuutlikku tanklavõrgustikku läbi jõulise biometaani, LNG, elektri ja lähitulevikus vesiniku tankimisvõimaluse loomise. Alexela on ka energiakaubamaja, pakkudes unikaalse valikuna kütust, elektrit, maagasi ja balloonigaasi.

VOOL

Vool on alates 2007. aastast olnud hindamatuks panustajaks projekti edus, tuues kaasa rikkaliku teadmiste ja ekspertiisi pagasi.Vool on olnud projekti hindamatu panustaja alates 2007. aastast, tuues kaasa hulgaliselt teadmisi ja asjatundlikkust, mis on mänginud projekti õnnestumisel keskset rolli. Nende proaktiivne kaasatus ja strateegiline ettenägelikkus on võimaldanud teha ennetavaid kohandusi, võimaldades projektil väljakutsetega toime tulla vastupidavalt ja paindlikult.

COMBIWOOD

Combiwood Group ühendab üheksa Eesti puidutöötlemisettevõtet, edendades säästlikku puidukasutust ja levitades tooteid globaalselt läbi oma logistika- ja müügivõrgustiku. Combiwood on puidutöötlemisettevõtete võrgustik, Combiwoodi mille eesmärgiks on kasvatada kogukondi ja pakkuda inimestele arenguvõimalusi. läbi selle läbi aegade au sees olnud ressursi säästva kasutamise. 2003. aastal asutatud Combiwood on täna vertikaalselt integreeritud võrgustik, mis hõlmab saeveskeid, komponenditehaseid, tarbekaupade tehaseid ning müügi- ja logistikaettevõtteid. Kõikides tootmiskohtades ja kontorites kokku annavad nad tööd ligi 1000 inimesele.

WARMESTON

Warmeston on juhtiv jõud jätkusuutliku energia valdkonnas, spetsialiseerudes vastutustundlikule puidugraanulite tootmisele ja eetiliste äriliste praktikate propageerimisele. Warmeston OÜ asutati 2003. aastal ja sai hoo sisse 2010. aastal, avades oma esimese tehase Saugas. Järgmise kolme aasta jooksul rajati tehased Sõmerusse (Ardor), Järveresse ja Purilasse. Warmeston on algusaastatest peale teadnud oma rolli ülemaailmses energiapöördes ja seadnud esikohale jätkusuutlikkuse. Warmeston oli 2016. aastal üks kümnest esimesest ettevõttest maailmas ja esimene ettevõte Eestis, kellele anti SBP (Sustainable Biomass Program) sertifikaat. 2018. aastal võttis Warmeston kasutusele ISO 50001 sertifikaadiga energiajuhtimissüsteemi, mis tagab pideva seire ja täiustamise kaudu järjest parema energiatõhususe.

Nõustajad

Fichtner

Projekteerimine ja insener-tehniline nõustamine

Fichtner on teostanud geoloogilised uuringud ning on riskianalüüsi ja Front-End-Engineering-Design aruande autoriks.

Roland Berger

Rahvusvaheline juhtimisalane nõustamine

Roland Berger on projekti rahastamise tagamiseks esitanud üksikasjaliku riskianalüüsi ja riskide vähendamise kava.

Thema

Energiasektori nõustamine

Thema on esitanud projekti hinnamõju hinnangu ja tehnilised teostatavusuuringud.

Civitta

Nõustamisteenused Kesk- ja Ida-Euroopas ja Põhjamaades

Civitta on esitanud olelusringi hindamise aruande, mis uurib projekti potentsiaalset süsiniku jalajälge ja keskkonnamõju.

KPMG

Rahvusvaheline ettevõtete finantsnõustamine

KPMG on Energiasalve peamine finantsnõustaja, kes vastutab tulutagatise mõju hindamise ja läbirääkimiste protsessi, ESaaS lepingute sõlmimise ja finantsmodelleerimise eest.

EY

Finantsmodelleerimine

EY abistas Energiasalve esialgse finantsmudeli loomisel.

Sorainen

Äriõigusele keskendunud rahvusvaheline advokaadibüroo.

Sorainen on olnud projekti peamine juriidiline nõustaja, toetades muuhulgas lubade taotlemise protsessi.

Norconsult

Põhjamaade juhtiv interdistsiplinaarne konsultatsioonifirma.

Norconsulti suurim taastuvenergia tehniliste ekspertide meeskond vastutab sõltumatu tehnilise hoolsusaruande koostamise eest.

Miltton

Põhjamaade juhtiv kommunikatsiooninõustaja

Miltton vastutab valitsusasutustega strateegilise suhtluse nõustamise eest.

Pealkiri

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit.

 

Integer efficitur condimentum ipsum, id porta lacus vestibulum et. Aenean quam nisi, consectetur ut feugiat non, dignissim fringilla velit. Etiam vitae dictum dolor. Nullam interdum, neque vehicula accumsan fringilla, orci libero fringilla sem, vel eleifend sapien tortor vel nisi. Ut ornare nibh at gravida vestibulum. Interdum et malesuada fames ac ante ipsum primis in faucibus. Praesent porttitor risus sit amet nisi molestie molestie. Sed lobortis, risus eget elementum mattis, orci neque congue libero, at egestas est purus in massa. Donec at mi condimentum, mollis dolor ut, pellentesque urna. Suspendisse potenti.